ikiKApp

ikikApp Nedir?

Tüm üyelerimizin güvencesi olan ikikApp
Sanal Konferans talep etmeniz durumunda ikikApp’yi bilgisayarınıza indirebilir; ekibimiz işlerini, çalıştıkları programları, çalışma saatlerini “ekran ve dilerlerse kamera görüntüsü” hâlinde sistemde tutabilirler.
Üstelik bu veriler otomatik olarak şifrelenir, ilgili görüntüleri sadece siz ve tasarım uzmanı görebilir. İşverenler, uzmanların tuttuğu ikikApp verileri sayesinde işin aşamalarını istedikleri zaman sitemizden tâkip edebilirler.
Herhangi bir anlaşmazlık durumunda , İki K Tasarım verilerini uzmanın veya işverenin yetkilendirmesi ile inceler, avukat ve bilirkişi yardımı ile en doğru karara varılır, taraflar uzlaştırılır, hak edilen ücretin alınması sağlanır.
ikikApp'ı kullanmak müşterilerimizin tercihine bağlıdır ancak, kullanılmasının avantajları vardır; en önemlisi de hakemlik sistemimize başvurulduğunda ikikApp verilerinden yararlanılmasıdır.
logosmall.png

ikiⓀtasarim sayesinde paradan tasarruf edersiniz

Her bütçeye uygun ve en üstün niteliklerde hizmet vermeyi prensip haline getirmiş olduğumuz için,bütçenizin üzerinde hizmet alacağınızı taahhüt edebiliriz.
©2024 Kdrkse All rights reserved

Site İçi Ara

google-site-verification=fChiTE3Ammvuz-o1Kdb-mvUKZ6T8gD0jKok04Eb6R00