Seslendirme

Seslendirme

Projeniz için bir seslendirme sanatçısına m ı ihtiyacınız var?

Yeni küresel dünyada videoların popülaritesi artıyor! Video içerikleriniz için seslendirme ve dublaj çeviri hizmetlerimizden yararlanmak için hemen ücretsiz fiyat teklifi alın!

Tüm video içeriğiniz için profesyonel multimedya çeviri hizmetlerimizden yararlanın.

Image

Seslendirme ve Çeviri Hizmetleri

Eskiden reklamlar, diziler ve filmler sadece büyük ekranlarda, sinemalarda ve televizyonlarda gösterilirdi. Ancak dijitalleşmeyle birlikte bilgisayar teknolojilerinde ilerleme oldu ve mobil cihazların kullanımı arttı. Bugün herkes cep telefonu veya tabletlerini kullanarak günün her saatinde içerik tüketiyor ve hatta üretiyor. Videolar, dünyanın en çok tüketilen içerikleri arasındadır.

Medya yapımcıları ve prodüksiyon profesyonelleri tarafından, video içeriklerini uluslararası bir izleyici kitlesine sunmak için dil engellerini aşmak için en yaygın olarak kullanılan çözümler, altyazı ve seslendirme çevirisi hizmetleridir.

 

Profesyonel

Dikkatli bir şekilde inceliyoruz ve yalnızca ticari seslendirme deneyimine sahip profesyonel seslendirme sanatçılarıyla çalışıyoruz, bu nedenle her seferinde mükemmel sonuçlar alacağınız garanti!

Kapsamlı küresel yetenek ağımız ve çok sayıda stüdyo ile işbirliğimiz, diğer çoğu şirket tarafından sunulmayabilecek egzotik dillerde yerli seslendirme sanatçıları bulmamıza olanak tanır.

Tam servis

Analiz, çeviri, altyazı, video düzenleme ve aklınıza gelebilecek her türlü post prodüksiyon hizmeti – biz halledebiliriz!

Hadi Başlayalım

Sizde Hemen ayrıcalıklarımızdan yaralanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Keşif ve Planlama

Talepleriniz doğrultusunda yapılacak olan işin keşfini 
ve ölçülendirme işlerini yapıyoruz.
Müşterinin bütçesi ve istekleri doğrultusunda proje hazırlama aşamasına geçiyoruz.

Konsept Tasarımı ve Dizayn

2D plan ve 3D görselleştirme işleri yapılıyor. Her alana ait 3-4 render görüntü karesi hazırlanır. Ve müşteri beğenisine sunulur.

logosmall.png

ikiⓀtasarim sayesinde paradan tasarruf edersiniz

Her bütçeye uygun ve en üstün niteliklerde hizmet vermeyi prensip haline getirmiş olduğumuz için,bütçenizin üzerinde hizmet alacağınızı taahhüt edebiliriz.
©2024 Kdrkse All rights reserved

Site İçi Ara

google-site-verification=fChiTE3Ammvuz-o1Kdb-mvUKZ6T8gD0jKok04Eb6R00