Broşür & Katalog

Broşür & Katalog Tasarımı

Büyüleyici Kataloglar ve Broşürler Yayınlayın

Profesyonelce hazırlanmış broşürler ve kataloglar, işletmenizin itibarını yansıtır. İKİ K TASARIM , hem işe yarayan hem de büyüleyici görünen broşürler ve kataloglar tasarlamanıza olanak tanır. Tek kat tasarımlardan çift, çok sayfalı,katlamalı veya paralel katlama tasarımlarına kadar, yüksek kaliteli tasarımlar ortaya çıkarmak ve ürünlerinizi yaratıcı bir şekilde sergilemek için bir dizi imkan sunmaktayız

Broşür ve Katalog Tasarımı için Tasarım Öğeleri

Satış broşürlerinden eğitim broşürlerine ve yemek kataloglarına kadar, İKİ K TASARIM ekibinin  yetenekleri size yardımcı olur. Yaratıcı efektler ve dokularla ihtiyaçlarınıza göre kopyalama, grafik ekleme ve özelleştirme. Olağanüstü broşürler oluşturmak için kullanımı kolay tasarım araçlarıyla sıfırdan tasarlayın.
Image

Zengin Tasarım

İKİ K TASARIM'ın zenginliğiyle tasarlayın ve istenen tasarım ve düzen hedeflerine ulaşmak için sayfa düzenini modern sezgisel bir arayüzle sanatsal olarak ayarlayın.

Eşsiz Yaratıcılık

Sofistike sanat eserleri yaratmak için yüksek performanslı tasarımlar ve illüstrasyonlar oluşturun. Broşür ve katalog tasarımlarınıza görsel çekicilik katmak için görüntüleri estetik veya dramatik olarak geliştirin.
Image
Image

İmport Export İmkanları

asarımlarınızı görüntü, vektör veya tiff olarak çıktılayın. İzleyicilerin ilgisini çekmek için etkileşimli öğeler ekleyin ve broşürlerinizin ve kataloglarınızın dijital versiyonu olarak dışa aktarın. Baskı için PDF/EPS ve çevrimiçi görüntülemek için e-kataloglar.

Metin Tekdüzeliği

Yazı tipleri, nokta boyutları, satır uzunlukları, satır aralığı (önde gelen) ve harf aralığı (izleme) dahil olmak üzere tipografinin her yönünü kontrol edin ve ayarlayın ve harf çiftleri arasındaki boşluğu (karakter aralığı) ayarlayın.
Image

Hadi Başlayalım

Sizde Hemen ayrıcalıklarımızdan yaralanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Keşif ve Planlama

Talepleriniz doğrultusunda yapılacak olan işin keşfini 
ve ölçülendirme işlerini yapıyoruz.
Müşterinin bütçesi ve istekleri doğrultusunda proje hazırlama aşamasına geçiyoruz.

Konsept Tasarımı ve Dizayn

2D plan ve 3D görselleştirme işleri yapılıyor. Her alana ait 3-4 render görüntü karesi hazırlanır. Ve müşteri beğenisine sunulur.

logosmall.png

ikiⓀtasarim sayesinde paradan tasarruf edersiniz

Her bütçeye uygun ve en üstün niteliklerde hizmet vermeyi prensip haline getirmiş olduğumuz için,bütçenizin üzerinde hizmet alacağınızı taahhüt edebiliriz.
©2024 Kdrkse All rights reserved

Site İçi Ara

google-site-verification=fChiTE3Ammvuz-o1Kdb-mvUKZ6T8gD0jKok04Eb6R00