Logo Tasarımı

Logo Tasarım Hizmetleri

Image

NEDEN PROFESYONEL BİR LOGO TASARIMINA İHTİYACINIZ VAR

Bir logo sadece küçük bir sanat eseri değildir; şirketinizin güçlü bir marka kimliği oluşturması için ihtiyaç duyduğu yapı taşıdır. Web sitesi, ambalaj, etiket, sosyal medya, basılı materyaller vb. gibi işinizin çeşitli bölümlerinde özel bir logo kullanmak, markanızın çok ihtiyaç duyduğu şeydir. 

Bir logo, markanızı rakiplerinizden benzersiz bir şekilde tanımladığında kıymeyli hale gelir. Logonuz sadece bir bakışta ilgilendiğiniz iş hakkında bir fikir veriyorsa; o zaman harika bir logo demektir! Her işletme farklıdır ve gereksinimleri de farklıdır.

İşletmeniz için profesyonel ve kaliteli logo tasarım hizmetleri

İyi bir logo tasarımı sürecinde size rehberlik etmek bizim görevimizdir . Güçlü bir logo ve kaliteli marka bilinci oluşturma, günümüz pazarında başarılı olmayı umut eden her işletme için olmazsa olmazdır. .
Image

Logo tasarım ipuçları

Bu bir süreç! Tasarım ekibimizden topladığımız bu ipuçlarını inceleyerek logonuzu güvenle planlamaya başlayın .

  • İyi tasarımla başlayın. İyi bir logo tasarımının temeli, renk, biçim, sembolizm ve yazı tiplerinin dikkatlice düşünülmesini içerir.
  • Örnekler sağlayın. Kişisel zevkinizi bizimle paylaşın, beğendiğiniz diğer logoları da getirin! Bu, tasarım ekibimizin kendi logonuzda aradığınız stil hakkında ilham almasına yardımcı olur.
  • Sektörünüzü düşünün. Hayalinizdeki logo veya görsel seçiminiz, sektörünüz için tanınabilir olanla örtüşmeyebilir. Sektörünüzün tanınabilir görsel belirteçleri dahilinde markanıza hitap eden şeylere odaklanın.
  • Basit tutun. Logolar, şirketinizin misyon beyanı veya ayrıntılı bir özgeçmiş değildir. Logolar, birinin daha fazlasını istemesine neden olan bir el sıkışma ve tanıtımdır!

Geri bildirim ve revizyonlar

Her yaratıcı tasarımcı farklı çalışır, ancak nihai hedef aynıdır: sizin ve işletmeniz için mükemmel olan en iyi logoyu oluşturmak .

  • Beklentileri belirleme: Tasarım uzmanlarından oluşan ekibimiz, ilk danışma sürecinde size rehberlik edecek, ardından geri bildirim ve revizyon gerçekleştirecektir.
  • Tasarım süreci: tasarımcılarımızın parladığı yer burasıdır. Yaratıcı sürecin gerçekleşmesine izin veriyor ve tasarımınıza ihtiyaç duyduğu zamanı veriyoruz.
  • Geribildirim: Geri bildirim ve revizyon sürecinde, tasarım konseptlerini gözden geçirmek ve resmi doğru olana kadar revize etmek için sizinle birlikte çalışıyoruz.
  • Zaman Çizelgesi: Bu süreç, tasarımın karmaşıklığına bağlı olarak günler veya haftalar alabilir.

Hadi Başlayalım

Sizde Hemen ayrıcalıklarımızdan yaralanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Keşif ve Planlama

Talepleriniz doğrultusunda yapılacak olan işin keşfini 
ve ölçülendirme işlerini yapıyoruz.
Müşterinin bütçesi ve istekleri doğrultusunda proje hazırlama aşamasına geçiyoruz.

Konsept Tasarımı ve Dizayn

2D plan ve 3D görselleştirme işleri yapılıyor. Her alana ait 3-4 render görüntü karesi hazırlanır. Ve müşteri beğenisine sunulur.

logosmall.png

ikiⓀtasarim sayesinde paradan tasarruf edersiniz

Her bütçeye uygun ve en üstün niteliklerde hizmet vermeyi prensip haline getirmiş olduğumuz için,bütçenizin üzerinde hizmet alacağınızı taahhüt edebiliriz.
©2024 Kdrkse All rights reserved

Site İçi Ara

google-site-verification=fChiTE3Ammvuz-o1Kdb-mvUKZ6T8gD0jKok04Eb6R00