Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal Kimlik, potansiyel müşterilerinize kendinizi tanıtmak için kullandığınız eksiksiz bir şirket grafik çözümüdür. Ana özelliği, her kurumsal kimlik grafik tasarım öğesinde tanınabilir bir stildir. Kurumsal kimlik, ilki logo, kartvizit ve muhtıra olmak üzere 3 ana unsur ve birkaç ikincil unsurdan oluşur.
İkincil unsurlar ise zarflar, klasörler, defterler, kalemler, tişörtler, araba grafikleri, afişler, keseler, çantalar, çıkartmalar vb. Kurumsal kimlik geliştirmede bir stil oluşturmak ve ona bağlı kalmak çok önemlidir. İKİ K TASARIM ekibi, deneyim ve becerilerini sizin için yüksek kaliteli kurumsal kimlik oluşturmak için kullanır. Bu tür materyallerle işletmeniz piyasada tanınacak ve müşterileriniz üzerinde iyi bir izlenim bırakacaktır.
Image

Hadi Başlayalım

Sizde Hemen ayrıcalıklarımızdan yaralanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Keşif ve Planlama

Talepleriniz doğrultusunda yapılacak olan işin keşfini 
ve ölçülendirme işlerini yapıyoruz.
Müşterinin bütçesi ve istekleri doğrultusunda proje hazırlama aşamasına geçiyoruz.

Konsept Tasarımı ve Dizayn

2D plan ve 3D görselleştirme işleri yapılıyor. Her alana ait 3-4 render görüntü karesi hazırlanır. Ve müşteri beğenisine sunulur.

logosmall.png

ikiⓀtasarim sayesinde paradan tasarruf edersiniz

Her bütçeye uygun ve en üstün niteliklerde hizmet vermeyi prensip haline getirmiş olduğumuz için,bütçenizin üzerinde hizmet alacağınızı taahhüt edebiliriz.
©2024 Kdrkse All rights reserved

Site İçi Ara

google-site-verification=fChiTE3Ammvuz-o1Kdb-mvUKZ6T8gD0jKok04Eb6R00