Danışmanlık

Danışmanlık

Image

İç Mimari Danışmanlığı

İç mimari, birçok kişinin anlayabileceğinden çok daha önemlidir. Mimari ve iç tasarım arasındaki kilit bağlantı olan iç mimari, dengeli bir mekan yaratmada ayrılmaz bir rol oynar. İster gizli bir ankastrenin ince bir detayı olsun, ister muhteşem orantı hissi veren tavanın eğrisi olsun, evinizin içindeki her santimetre karenin yaşanabilirlik ve işlevsellik açısından dikkatlice düşünülmesini sağlamak için bu aşamada yorulmadan çalışıyoruz.

Ürün Seçim ve Tedarik Danışmanlığı

Yapım sürecindeki sonsuz sayıda kararla, Sahip Seçimleri hizmeti, müşteriye ürün özelliklerini ve bitişlerini koordine etmede yardımcı olur. Tipik olarak buna cihazlar, sıhhi tesisat armatürleri, zemin ve duvar kaplamaları, mimari aydınlatma, özel kapılar ve pencereler, dolap stilleri, tezgahlar, tuvalet ve banyo aksesuarları vb. dahildir. Bu hizmet aynı zamanda koordineli showroom ziyaretlerini, mal sahibinin seçimlerinin belgelenmesini ve ön satıcı fiyatlandırmasını da içerir. .
Image
Image

Dizayn Danışmanlığı

Bu süreç , kurum içi iç tasarım ekibimizin, hem kişisel zevklerinize uygun hem de evin iç ve dış stiline uygun tasarım kararları vermek için sizinle birlikte çalışacağı ortak bir süreçtir. İç mimarlarınız olarak, evin genel paletini koordine eden kaplamalar, renkler, mobilyalar ve diğer iç dekorasyonları seçmek için sizinle birlikte çalışacağız. Üreticiler ve malzemeler hakkındaki engin bilgimiz, bütçenizi en iyi şekilde kullanan dayanıklı, yüksek kaliteli ve şık parçaları seçmenize yardımcı olmak için bizi önemli bir kaynak haline getiriyor.

İnşa Danışmanlığı

Bu aşamada, iç mimarınız, ev inşaatının tasarım ekibimiz tarafından sağlanan çizimlere, şartnamelere ve standartlara uygun olmasını sağlamak için müteahhit ve taşeronlarla düzenli olarak görüşecektir.
Image

Hadi Başlayalım

Sizde Hemen ayrıcalıklarımızdan yaralanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Keşif ve Planlama

Talepleriniz doğrultusunda yapılacak olan işin keşfini 
ve ölçülendirme işlerini yapıyoruz.
Müşterinin bütçesi ve istekleri doğrultusunda proje hazırlama aşamasına geçiyoruz.

Üretim Ve Montaj

2D projelerin oluşturulması  ve 3D görselleştirme işleri tamamlan projelerinizde onay vermeniz durumunda
en kısa sürede ürün tedarik ve üretim aşamasına geçiyoruz.
Taahhüt edilen süre zarfında çalışmanızı teslim ediyoruz.

logosmall.png

ikiⓀtasarim sayesinde paradan tasarruf edersiniz

Her bütçeye uygun ve en üstün niteliklerde hizmet vermeyi prensip haline getirmiş olduğumuz için,bütçenizin üzerinde hizmet alacağınızı taahhüt edebiliriz.
©2024 Kdrkse All rights reserved

Site İçi Ara

google-site-verification=fChiTE3Ammvuz-o1Kdb-mvUKZ6T8gD0jKok04Eb6R00