2D Çizim Hizmetleri

2D Çizim Hizmetleri

Mimarlar, iç mimar hizmetleri , müteahhitler, mühendisler ve imalatçılar, iş kollarında planlardan yararlanırlar. Bir projeyi hayata geçirmek için bu ve diğer ilgili profesyoneller, bitmiş ürünün teknik çizimlerine ihtiyaç duyarlar. İster konutlar ister ticari binalar inşa etsinler, inşaat profesyonelleri inşaattan önce mülkün kuşbakışı görünümünü gerektirir. 
Benzer şekilde, imalatçılar, seri üretim için bir montaj hattından aşağı inmeden önce, prototiplerinin veya tüketim mallarının ayrıntılı çizimlerine sahip olmalıdır. Bu çeşitli meslekler arasındaki ortak nokta, 2B CAD tasarım hizmetlerini kullanma biçimleri ve bu tür çalışmaları projeleri için kullanma biçimleridir.
Bu alanların her biri, bir projeyi planlamak ve tamamlanmasına kadar görmek için iki boyutlu teknik çizimler kullanır. Modern teknolojiden önceki günlerde, bu taslakların ve planların elle çizilmesi gerekiyordu.2D tasarım hizmetleri  , diğer el cihazlarının yanı sıra kurşun kalemler, tükenmez kalemler, cetvellerden yararlandı. Bu çok karmaşık ve yapılması zordu, büyük bir zaman, enerji ve para tüketicisinden bahsetmiyoruz bile. Kağıt çizimleri tamamlamak için gereken kaynaklar çok büyüktü ve hiç bitmiyordu.
Şimdi aynı çizimler, bilgisayar destekli tasarım (CAD) yazılım uygulamaları kullanılarak bir bilgisayarda tamamlanabilir. Bu programlardan belki de en bilineni Autodesk firması tarafından yapılan AutoCAD'dir. 
Sonuç olarak, 2B CAD tasarım hizmetlerinin amacı, bir inşaat, mühendislik veya üretim sürecinin her aşamasında çalışanların aynı nihai hedefe doğru inşa etmelerini sağlayan bir çalışma planı oluşturmaktır. Katılan her kişi veya ekip, projenin zaman çizelgesinin her aşamasında aynı düzeyde planlama ve teknik doğruluğa erişerek yetkilendirilir. 2D CAD tasarım hizmetlerini bu kadar güçlü, benzersiz ve tamamen vazgeçilmez kılan da tam olarak budur.

Hadi Başlayalım

Sizde Hemen ayrıcalıklarımızdan yaralanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Keşif ve Planlama

Talepleriniz doğrultusunda yapılacak olan işin keşfini 
ve ölçülendirme işlerini yapıyoruz.
Müşterinin bütçesi ve istekleri doğrultusunda proje hazırlama aşamasına geçiyoruz.

Konsept Tasarımı ve Dizayn

2D plan ve 3D görselleştirme işleri yapılıyor. Her alana ait 3-4 render görüntü karesi hazırlanır. Ve müşteri beğenisine sunulur.

logosmall.png

ikiⓀtasarim sayesinde paradan tasarruf edersiniz

Her bütçeye uygun ve en üstün niteliklerde hizmet vermeyi prensip haline getirmiş olduğumuz için,bütçenizin üzerinde hizmet alacağınızı taahhüt edebiliriz.
©2024 Kdrkse All rights reserved

Site İçi Ara

google-site-verification=fChiTE3Ammvuz-o1Kdb-mvUKZ6T8gD0jKok04Eb6R00