Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulamalar

Platformlar Arası Uygulama Geliştirme

İKİ K TASARIM, işletmelerin iOS, Android ve Windows platformları için aynı kod tabanını kullanarak birden fazla platformu hedeflemesine yardımcı olmak için Çapraz Platform ve Hibrit Uygulamalar geliştirir.Çok amaçlı çapraz platform mobil uygulamalar sunuyoruz .

Android Uygulama Geliştirme Platformu

Android Studio, Eclipse ve IntelliJ IDEA gibi en iyi Android uygulama geliştirme araçlarını kullanarak Android cihazlarda sunulan web ve mobil uygulamaları geliştiriyoruz .

iOS Uygulama Geliştirme Platformu

XCode, AppCode, CodeRunner, RxSwift, Mockingbird, CocoaPods, Applyzer, Alcatraz, Marvel ve daha fazlasını kullanarak iOS cihazlarında sunulan web ve mobil uygulamalar oluşturuyoruz .

Windows Uygulama Geliştirme Platformu

Microsoft Visual Studio ile birlikte .NET çerçevelerini kullanarak son derece sürükleyici deneyimler oluşturmayı içeren Windows uygulama geliştirme hizmetleri sunuyoruz.
Image

Hadi Başlayalım

Sizde Hemen ayrıcalıklarımızdan yaralanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Keşif ve Planlama

Talepleriniz doğrultusunda yapılacak olan işin keşfini 
ve ölçülendirme işlerini yapıyoruz.
Müşterinin bütçesi ve istekleri doğrultusunda proje hazırlama aşamasına geçiyoruz.

Konsept Tasarımı ve Dizayn

2D plan ve 3D görselleştirme işleri yapılıyor. Her alana ait 3-4 render görüntü karesi hazırlanır. Ve müşteri beğenisine sunulur.

logosmall.png

ikiⓀtasarim sayesinde paradan tasarruf edersiniz

Her bütçeye uygun ve en üstün niteliklerde hizmet vermeyi prensip haline getirmiş olduğumuz için,bütçenizin üzerinde hizmet alacağınızı taahhüt edebiliriz.
©2024 Kdrkse All rights reserved

Site İçi Ara

google-site-verification=fChiTE3Ammvuz-o1Kdb-mvUKZ6T8gD0jKok04Eb6R00