Uygulama

Proje Uygulama

İKİ K TASARIM Proje Yönetim ekibi, her projenin başarıyla tamamlanmasında çok önemli bir rol oynamaktadır. Konsept tasarımın taslak aşamalarından inşaata, kurulum ve devam eden bakıma kadar tüm süreci denetlerler. Projenin her unsurunu koordine eder ve denetlerler; danışman ekibini yönlendirmek ve çalışanları denetlemek de bunun bir parçasıdır. En önemlisi, Proje Yöneticileri her bir görevin zamanında ve bütçe dahilinde tamamlanmasını sağlar. 
Image

Yükümlülük

Tüm süreç boyunca müşterinin ana irtibat noktası olarak her projeye bir Proje Yöneticisi atanır. Sağlanan bilgi, her müşterinin gereksinimlerine ve ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir. Saha ilerleme raporları buna göre hazırlanacak ve aylık olarak yayınlanacak ve kapsamlı bir maliyet dökümü de dahil olmak üzere doğru güncellemeler sağlayacaktır. Planlama izninin ve diğer yasal onayların alınması, zorlu ve karmaşık bir süreç olabilir. Ancak çoğu durumda, mülkün değerini büyük ölçüde artırır. 

Çözümler Üretmek

İnşaat işinde iyi bir geçmişe İKİ K TASARIM Proje Yöneticileri, projenin ölçeği ne olursa olsun herhangi bir projenin yürütülmesini denetlemek ve yönetmek için gerekli deneyim ve bilgiye sahiptir. Bu doğuştan gelen yetenek, yüklenici ile verimli bir çalışma ilişkisinin sürdürülmesini sağlar. Mülke atanan Proje Yöneticisi, sahayı kapsamlı bir şekilde izleyecek ve işlerin en yüksek performansda tamamlanmasını sağlayacaktır.  Amacımız, tüm bu sıkıntıları ve zorlukları müşteri adına çözmektir. En karmaşık sorunları çözmekten ve mükemmel sonucu gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz.
Image

Hadi Başlayalım

Sizde Hemen ayrıcalıklarımızdan yaralanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Keşif ve Planlama

Talepleriniz doğrultusunda yapılacak olan işin keşfini 
ve ölçülendirme işlerini yapıyoruz.
Müşterinin bütçesi ve istekleri doğrultusunda proje hazırlama aşamasına geçiyoruz.

Konsept Tasarımı ve Dizayn

2D plan ve 3D görselleştirme işleri yapılıyor. Her alana ait 3-4 render görüntü karesi hazırlanır. Ve müşteri beğenisine sunulur.

logosmall.png

ikiⓀtasarim sayesinde paradan tasarruf edersiniz

Her bütçeye uygun ve en üstün niteliklerde hizmet vermeyi prensip haline getirmiş olduğumuz için,bütçenizin üzerinde hizmet alacağınızı taahhüt edebiliriz.
©2021 Kdrkse All rights reserved

Site İçi Ara