Ambalaj Tasarımı

Ambalaj Tasarımı

Fikir, yaratıcılık, ilham ve vizyon hepsi bir üründe paketlenmiştir. Ambalaj tasarımı ürün kalitesiyle rekabet edebilir, ancak zaferin ortak olmasına izin verin.

Ambalaj ve Amacı

Ambalaj tasarımının temel amacı, ürününüzü daha çekici hale getirmek ve rafta öne çıkmaktır. Ambalaj tasarımı, potansiyel bir müşterideki ilk izlenimi şekillendirir ve bu müşterinin ürününüzü satın alma yolundaki adımlarını yönlendirmede çok önemlidir.

Ürünlerin olağanüstü kalitesi artık onu satan şey değil. Paket tasarımı popülaritesi, son zamanlarda, kendi başına bağımsız bir grafik tasarım teklifine dönüşecek şekilde genişledi.

Gerçek şu ki, güzel bir şey satın alırken herkes harika hissediyor. İnsanlar satın alacaklarını “beğenme – beğenmeme” kriterlerine göre seçerler. Ürün gereklilik, eğlence veya lüks olsun, çekici ve etkili görünüyorsa daha iyi satar.
Image

Hadi Başlayalım

Sizde Hemen ayrıcalıklarımızdan yaralanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Keşif ve Planlama

Talepleriniz doğrultusunda yapılacak olan işin keşfini 
ve ölçülendirme işlerini yapıyoruz.
Müşterinin bütçesi ve istekleri doğrultusunda proje hazırlama aşamasına geçiyoruz.

Konsept Tasarımı ve Dizayn

2D plan ve 3D görselleştirme işleri yapılıyor. Her alana ait 3-4 render görüntü karesi hazırlanır. Ve müşteri beğenisine sunulur.

logosmall.png

ikiⓀtasarim sayesinde paradan tasarruf edersiniz

Her bütçeye uygun ve en üstün niteliklerde hizmet vermeyi prensip haline getirmiş olduğumuz için,bütçenizin üzerinde hizmet alacağınızı taahhüt edebiliriz.
©2024 Kdrkse All rights reserved

Site İçi Ara

google-site-verification=fChiTE3Ammvuz-o1Kdb-mvUKZ6T8gD0jKok04Eb6R00