İllüstrasyon

İllüstrasyon

Grafik illüstrasyon nedir?

Grafik illüstrasyon, hem grafik tasarımın hem de klasik illüstrasyonun özelliklerini alır ve bunları birleştirir. Grafik tasarım iletişime daha fazla önem verirken ve illüstrasyon güzel sanatlara daha fazla eğilirken, grafik illüstrasyon, ikisini bir araya getirdiğimizde olan şeydir. Her iki dünyanın da en iyisi.

Grafik illüstrasyon, orijinal sanat eserlerini düzenlemek ve sergilemek için klasik tasarım ilkeleri olan renk, biçim, şekil ve düzenleri uygular.

Image
Image

Grafik tasarım ve illüstrasyon ayrı ayrı olduğu gibi, grafik illüstrasyonlar fikirleri görsel olarak ifade etmeye, kavramları netleştirmeye, ürünleri satmaya, eğitmeye ve tanıtmaya yardımcı olur. Her yerde bulunurlar: el ilanları, kumaşlar, kitaplar, reklamlar, ambalajlar, posterler ve web siteleri. Baskı ve çizimden veri ve istatistiklerin grafik tasvirlerine kadar her türlü tekniği kullanabilirler.

Grafik illüstratörler, çizim, resim, sanat tarihi, dijital illüstrasyon, işletme ve pazarlamayı içeren bir beceri seti ile birlikte gelir. Soyut kavramları basit ve etkili bir şekilde iletmek için hem sanatsal beceri hem de yaratıcı düşünme gerektirirler.

Grafik illüstrasyonu ne zaman kullanmalısınız?

İşletmenizin pazarlamanız için çok daha özel, stilistik bir yaklaşıma ihtiyacı olduğunda, bir grafik illüstratör, danışabileceğiniz en iyi profesyoneldir. Grafik çizimler, yaratıcı ifadeyi ön planda tutarken pazarlama stratejinize ve tasarım öğelerinize bağlı kaldığınızdan emin olur. Kullanıcılarınız ve ürünleriniz veya fikirleriniz arasında daha derin bir bağlantı kurmak için harika bir fırsat.
Image
Image
Markanız, şirketin yüzü olarak hareket etmek için güçlü bir estetik ve resimli karakter geliştirme sürecinde mi? Yoksa ana sayfanızda şirket kültürünüzün ayrıntılı bir resmini mi sunmak istiyorsunuz? Bunlar, bu stilistik tekniği işinize getirmek için harika fırsatlar.

Hadi Başlayalım

Sizde Hemen ayrıcalıklarımızdan yaralanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Keşif ve Planlama

Talepleriniz doğrultusunda yapılacak olan işin keşfini 
ve ölçülendirme işlerini yapıyoruz.
Müşterinin bütçesi ve istekleri doğrultusunda proje hazırlama aşamasına geçiyoruz.

Konsept Tasarımı ve Dizayn

2D plan ve 3D görselleştirme işleri yapılıyor. Her alana ait 3-4 render görüntü karesi hazırlanır. Ve müşteri beğenisine sunulur.

logosmall.png

ikiⓀtasarim sayesinde paradan tasarruf edersiniz

Her bütçeye uygun ve en üstün niteliklerde hizmet vermeyi prensip haline getirmiş olduğumuz için,bütçenizin üzerinde hizmet alacağınızı taahhüt edebiliriz.
©2024 Kdrkse All rights reserved

Site İçi Ara

google-site-verification=fChiTE3Ammvuz-o1Kdb-mvUKZ6T8gD0jKok04Eb6R00