3D Tasarımlar

3D Tasarımlar

CAD projenizi 3D Tasarımlara Dönüştürün

3B modelleme, üç boyutlu bir nesnenin matematiksel bir temsilini oluşturma sürecidir. İKİ K TASARIM , özel 3B modelleme yazılımı kullanarak, 2B görüntüler (veya işlemeler) olarak görüntülenebilen veya tamamen 3B simülasyonlar olarak keşfedilebilen inanılmaz derecede gerçekçi modeller oluşturabilirler. 3D tasarım kendi içinde güzel bir sanat formu olsa da, modern ürün tasarımı ve üretimi için son derece değerli bir araçtır.

3D modelleme tasarım ve animasyon hizmetlerimiz, geniş bir uygulama yelpazesi için girişimcilere ve şirketlere hizmet vermektedir.3D modelleme, artık kavramsal aşamadan üretime ve hatta pazarlama materyaline kadar ürün tasarımının önemli bir bileşenidir.
Buluşunuzun gerçekçi bir görüntüsünü arıyorsanız veya 3D baskı için bir STL dosyasına ihtiyacınız varsa, CAD projenizin talep ettiği yaratıcı uzmanlığa sahibiz. 3D sanatçılarımız, en ince ayrıntısına kadar tam olarak sizin belirlediğiniz özelliklere göre tasarım modelleri oluşturacaktır. Tasarımcılarımız, mevcut tasarımınızı veya konseptinizi CAD'e çevirmenize veya sıfırdan projeniz için ideal tasarımı geliştirmek için sizinle birlikte çalışmaya hazırdır. 

Ürün geliştirme için 3D modelleme

Dijital çağda, 3D modelleme tasarımı, ürün tasarımı ve geliştirme sürecinin kesinlikle merkezi haline geldi. 3D baskı ile, yetenekli 3D modelleyicilere duyulan ihtiyaç, üretim aşamasına kadar uzanmıştır. 3D baskıya yönelik olmayan ürünler bile, minimum genel maliyetle birkaç yinelemeden kolayca geçebilen işlevsel prototipleri hızla oluşturmak için eklemeli üretimin kullanıldığı hızlı prototiplemenin verimliliğinden yararlanır. 

Doğru modelleme, tüm 3D tasarım projelerinin merkezinde yer alır. Tasarımcılarımız, ürünün sonunda gerçek dünyada alacağı biçimin ortaya çıkmasına yardımcı olmak için buluşlarının gerçekçi 3D modellerini üretmek için genellikle müşterilerle birlikte çalışır. Bir fikrin kağıt üzerinde değil de üç boyutlu bir ortamda nasıl görüneceğini görmek, yaratıcı süreçte çok değerli bir adımdır. Ürününüzün gerçekçi bir şekilde işlenmesi, sorunları erkenden belirlemenize ve potansiyelleri tasarlamanıza yardımcı olacak ve prototip oluşturmaya başladığınızda bir kılavuz görevi görecektir. 

İKİ K TASARIM, hem 3D yazılım hem de üretim ve prototiplemenin zorlu gereksinimleri konusunda kapsamlı deneyime ve bilgiye sahiptir. Tasarımcılarımız üretim sürecini anlıyor ve müşterilerin tasarımdan üretime geçişini her zamankinden daha kolay hale getiren  hızlı üretim ve 3D baskı için optimize edilmiş 3D modeller oluşturma konusunda uzmanlar . Daha sonra doğrudan bir 3D yazıcıya götürebileceğiniz STL dosyaları oluşturulabilir. 

Image

Gayrimenkul sektörü için 3D modelleme

Gayrimenkul sektörü oyun ve otomotiv sektörlerinin yanı sıra 3D modellemenin yoğun olarak uygulandığı bir diğer alan. İnşaat halindeki bir alanın yanından en son ne zaman geçtiğinizi düşünün. Muhtemelen projenin tamamlandığında nasıl görüneceğini gösteren bir görsele şahit olmuşsunuzdur. Bu, gayrimenkul endüstrisinde 3D modellemenin başlıca kullanımlarından biridir. Gayrimenkul firmaları, gelecekteki ticari veya konut gelişiminin gelecekte nasıl görüneceğine dair fotogerçekçi 3D modeller üretmek için genellikle tasarımcılarla birlikte çalışacak.

Tasarımcılar, yüksek kaliteli mimari tasarımlar geliştirmek için Revit, Autodesk 3ds, SketchUp, Blender ve VectorWorks gibi programları kullanabilir. Bunlar, ayrıntılı dış görünümler, iyi yerleştirilmiş mobilyalarla göz alıcı iç mekanlar veya gelişmenin etrafındaki doğal ufku birleştiren manzara çekimleri olabilir.

İç ve dış çekimlere ek olarak, 3D modelleme, 3D geçişler , sanal turlar ve halihazırda var olan drone çekimlerine eklenebilen hava çekimleri üretmek için mimari işlemelerle birlikte kullanılır .

Gayrimenkul sektöründe 3D modelleme aynı zamanda marka ve pazarlama materyalleri oluşturmak, yatırımcıların dahil olmasına yardımcı olmak ve hataların önceden görülmesini ve ele alınmasını sağlamak için de kullanılabilir. Gayrimenkul projelerine çok fazla para ve zaman harcanıyor ve 3D modelleme, bu projelere harcanan kaynakların yatırılmasını ve uygun şekilde yönetilmesini sağlamaya yardımcı olabilir.

İKİ K TASARIM, gerçeğe yakın görseller ve modeller yaratmak için gayrimenkul firmalarıyla çalışma deneyimine sahip çeşitli tasarımcılarla birlikte çalışır. Ekibimiz, çekici 3D mimari modeller oluşturmak için gayrimenkul uzmanları, mimarlar ve mühendislerle çalışma konusunda önceden onaylanmış, yetenekli ve deneyimli bir tasarımcıyla bağlantı kurabilir. Hizmetler sayfamızda sunduğumuz ek mimari render hizmetlerine göz atmayı unutmayın .
Image

3D modelleme projenizi bizden temin etmenin faydaları

Bir sonraki 3B modelleme projenizi kurum içi ekibinizin yürütmesi cazip gelse de, bir sonraki tasarım projenizi dışarıdan temin etmenin bazı önemli avantajları vardır. İster oyun tasarlıyor olun, ister bir ürün geliştiriyor veya bir mimari görüntü oluşturuyor olun, bir sonraki 3D modelleme projenizi İKİ K TASARIM'a yaptırarak paradan ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. İşte 3D modelleme projenizi İKİ K TASARIM'a  yaptırmak için bazı nedenler. 

Dahili personelinizi serbest bırakın – Bazı süreçler ve işlemler, dahili personelinizin yönetmesi için en uygun olanlardır. İstediğiniz son şey, daha özel görevler için ihtiyacınız olan yardımı alamadığınızda çekirdek ekibinizin başka birinin yapabileceği bir şey üzerinde çalışmasını sağlamaktır. Bir girişimci veya küçük işletme sahibiyseniz, stratejik olarak işi devrettiğinizden emin olmanız gerekir. 3D modelleme gibi dış kaynak kullanımı görevleri, yalnızca temel iş operasyonlarınızı anlayan birinin yapabileceği görevlerin üstesinden gelmek için mevcut ekibinizin hazır olmasını sağlar. 

Bütçeniz üzerindeki baskıyı azaltın – Dış kaynak kullanımı, yalnızca ihtiyacınız olan yardım için ödeme yapmanızı sağlar. Örneğin, 10 saatlik fiili tasarım çalışmasıyla sonuçlanan bir tasarım projeniz varsa, yalnızca ihtiyacınız olan yardım için ödeme yapmanız gerekir. Bu durum, yıllık maaşlar, işe alma maliyetleri ve yerinde destek (ofis alanı ve ekipmanı) ile ilgili harcamalar için ödeme yapmanızı engeller. 

Konumdan bağımsız olarak uzman yardımı bulun – Profesyonel 3B modelleme yardımı ararken saat diliminize bağlı değilsiniz. Neyse ki bizimki gibi platformlar, girişimcilerin ve işletme sahiplerinin, nerede olurlarsa olsunlar tasarım uzmanlarıyla çalışmasına olanak tanıyor. Günümüzün işbirliği ve iletişim yazılımı araçlarındaki gelişmeler, dünyanın her yerinden biriyle çalışmayı çok daha kolay hale getiriyor. 

Uzun bir işe alım sürecini atlayın – Kalıcı olarak şirketinizin bir parçası olan yeni bir işe alım yaptığınızda, bu eylemle birlikte ayrıntılı bir işe alım süreci olmalıdır. Bununla birlikte, şirketinize bir serbest meslek mensubu tanıtmak ve nasıl çalıştığınızı anlamalarını sağlamak isteseniz de, amacınız onlar için yapmanız gereken işleri yapmalarını kolaylaştırmaktır. Genişletilmiş eğitime ve büyük ölçekli bir işe alım programına ihtiyaçları yoktur. Onları işe aldıktan sonra, neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin, onları önemli oyuncularla tanıştırın ve şirketinizin ne hakkında olduğu hakkında onları bilgilendirin. Oradan hemen çalışmaya başlayabilirler. 

Daha fazla proje üstlenin – Görevlerinizi dışarıdan temin ettiğinizde, mevcut personelinizle normalde yapabileceğinizden daha fazla proje üstlenmenize olanak tanır. Örneğin, sizin ve ekibinizin bir ay içinde üstlenebileceğiniz belirli sayıda projeniz varsa, bir serbest çalışan eklemek, tekliflerinizi genişletmenize olanak tanır. Bunu bir freelancer işe almanın maliyet ve zaman tasarrufuyla birleştirmek, daha fazla projeyi uygun bir fiyata üstlenmenizi sağlar. 

Stratejik ve kasıtlı olarak yapılırsa, dış kaynak kullanımı sizin ve şirketiniz için çeşitli avantajlar sağlayabilir. Sadece paradan ve zamandan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda sadece ekibinizle mümkün olandan çok daha yüksek bir seviyede çalışmanıza ve rekabet etmenize olanak tanır. 

Hadi Başlayalım

Sizde Hemen ayrıcalıklarımızdan yaralanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Keşif ve Planlama

Talepleriniz doğrultusunda yapılacak olan işin keşfini 
ve ölçülendirme işlerini yapıyoruz.
Müşterinin bütçesi ve istekleri doğrultusunda proje hazırlama aşamasına geçiyoruz.

Konsept Tasarımı ve Dizayn

2D plan ve 3D görselleştirme işleri yapılıyor. Her alana ait 3-4 render görüntü karesi hazırlanır. Ve müşteri beğenisine sunulur.

logosmall.png

ikiⓀtasarim sayesinde paradan tasarruf edersiniz

Her bütçeye uygun ve en üstün niteliklerde hizmet vermeyi prensip haline getirmiş olduğumuz için,bütçenizin üzerinde hizmet alacağınızı taahhüt edebiliriz.
©2024 Kdrkse All rights reserved

Site İçi Ara

google-site-verification=fChiTE3Ammvuz-o1Kdb-mvUKZ6T8gD0jKok04Eb6R00