Video & Animasyon

Video & Animasyon

Zaten bir fikriniz var mı? 
Onu canlandırabiliriz! Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Kullanıcı amacına hizmet eden baştan sona bir ürünü kavramsallaştırmak için sizinle ve ekibinizle birlikte çalışıyoruz.

Animasyon stilimiz, markanızın neye ihtiyacı varsa odur: Mesajınızı vurgulamak için elle çizilmiş animasyonlu illüstrasyonlara, 2D animasyona veya 3D işlemeye ihtiyacınız olsun, bizde var.

Image

Dosya Oluşturma Süreci

Animasyon süreci ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiştir. Özel yazarınız, genellikle 72-290 kelime arasında değişen anlatımı hazırlar. Bu parametreler dahilinde son videonuz 30-120 saniye arasında olacaktır. Editör ekibimiz, karmaşık fikirleri basit, kolay anlaşılır terimlerle açıklayan animasyonları yapılandırmak için gerekli olan kısa biçimli yazı türünde ustadır.
Image

Hikaye Tasalağı

Ekibiniz senaryoyu onayladıktan sonra, fikirlerin gerçekten geliştiği yer olan storyboard'a geçiyoruz.
Film şeridi, son animasyonlu video hakkında güçlü bir fikir sahibi olmanız için ekrandaki her şeyin tek tek görüntüsünü verir. Renkler, arka planlar, video ipuçları, anlatım, ses efektleri ve animasyon türüne bağlı olarak karakterler ve hareketler dahil olmak üzere tüm ilgili özellikler storyboard oluşturma sürecine dahil edilir.

Image

Mükemmellik Üretmek

Adobe Creative Suite ve diğer yazılımları kullanarak videonuzu tamamen canlandırıyor ve üretiyoruz. Bu adım, tüm animasyonlu karakterleri ve varlıkları görsel olarak oluşturmayı, seslendirme çalışmasını zamanlamayı, müziği senkronize etmeyi ve ilgili marka özellikleri eklemeyi içerir.

Animasyonunuzun türü ve boyutu, tam işlem 4-6 hafta sürecek şekilde kesin öğeleri ve çizimi belirleyecektir.

Hadi Başlayalım

Sizde Hemen ayrıcalıklarımızdan yaralanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Keşif ve Planlama

Talepleriniz doğrultusunda yapılacak olan işin keşfini 
ve ölçülendirme işlerini yapıyoruz.
Müşterinin bütçesi ve istekleri doğrultusunda proje hazırlama aşamasına geçiyoruz.

Konsept Tasarımı ve Dizayn

2D plan ve 3D görselleştirme işleri yapılıyor. Her alana ait 3-4 render görüntü karesi hazırlanır. Ve müşteri beğenisine sunulur.

logosmall.png

ikiⓀtasarim sayesinde paradan tasarruf edersiniz

Her bütçeye uygun ve en üstün niteliklerde hizmet vermeyi prensip haline getirmiş olduğumuz için,bütçenizin üzerinde hizmet alacağınızı taahhüt edebiliriz.
©2024 Kdrkse All rights reserved

Site İçi Ara

google-site-verification=fChiTE3Ammvuz-o1Kdb-mvUKZ6T8gD0jKok04Eb6R00