Dekorasyon

Dekorasyon Hizmetleri

İKİ K TASARIM olarak tasarımın birçok alanında uzmanlaşmış, deneyimli, yüksek nitelikli ve dinamik bir ekibie sahiptir. Ekibi yetenekli danışmanlar, zanaatkarlar, inşaat uzmanları ve  hizmet üreticileriile destekleyerek, müşterilerimiz için eksiksiz bir tasarım deneyimi sunmaktayız.
Bu bilgi derinliği, farklı bütçeler ve farklı tarzlarda küçük  ve büyük ölçekli projeler üstlenmemize olanak sağlamıştır. Ve yine İKİ K TASARIM olarak basit bir iç tasarım tadilatından karmaşık mimari tasarım, resmi dairelerin geliştirilmesi ve inşasına kadar bir çok alanda rahatlıkta hizmet verebilmekteyiz.
Anahtar teslimi işlerde yaşam tarzı tasarımızla , tasarımdan tamamlamaya kadar tüm süreci ustalıkla yönetebiliriz. Ekip, başta Doğu Kardeniz olmak üzere Türkiye genelinde  hem konut hem de ticari projeler üzerinde çalışmaya eşit derecede alışkınızdır.

İç dizayn

İKİ K TASARIM'daki tasarım ekibi olarak , müşterilerimizin vizyonunu gerçekleştirme konusunda ustayız. Büyük ölçekli Mobilya tedariğinden görkemli kumaşlardaki karmaşık nakış detaylarına kadar her türlü tasarımda deneyimliyiz.Farklı bir ev stilini takip etmek yerine, üstlendiğimiz her projenin müşterinin ihtiyaçlarına, kişisel zevklerine ve yaşam tarzlarına mükemmel şekilde uyarlanmasını sağlamak en önemli misyonumuzdur.
Image
Image

İç Mimari

İKİ K TASARIM olarak her projeye bütünsel bir bakış açısıyla bakıyoruz, böylece planın her yönü tamamen entegre olur ve müşteri özeti ile uyumlu bir şekilde bütünleşmesini sağlıyoruz. Mimari tasarım ekibi, son teknoloji AV ve aydınlatma sistemleri de dahil olmak üzere tüm dahili hizmetleri sağlama konusunda bilgilidir. Miras konuları ve bina yönetmelikleri hakkında kapsamlı bilgi birikimine sahip olan ekip, inşaat çizim paketleri ile tanınmaktadır.

Hadi Başlayalım

Sizde Hemen ayrıcalıklarımızdan yaralanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Keşif ve Planlama

Talepleriniz doğrultusunda yapılacak olan işin keşfini 
ve ölçülendirme işlerini yapıyoruz.
Müşterinin bütçesi ve istekleri doğrultusunda proje hazırlama aşamasına geçiyoruz.

Konsept Tasarımı ve Dizayn

2D plan ve 3D görselleştirme işleri yapılıyor. Her alana ait 3-4 render görüntü karesi hazırlanır. Ve müşteri beğenisine sunulur.

logosmall.png

ikiⓀtasarim sayesinde paradan tasarruf edersiniz

Her bütçeye uygun ve en üstün niteliklerde hizmet vermeyi prensip haline getirmiş olduğumuz için,bütçenizin üzerinde hizmet alacağınızı taahhüt edebiliriz.
©2024 Kdrkse All rights reserved

Site İçi Ara

google-site-verification=fChiTE3Ammvuz-o1Kdb-mvUKZ6T8gD0jKok04Eb6R00