Karikatür & Karakalem

Fotogerçekçi Render

Pazarlama ve satışlarınıza güç veren muhteşem 3D RENDER hizmeti

3B RENDER, bir nesnenin dijital 3B modelini alma ve ekranda görüntülenebilen son derece gerçekçi bir 2B temsil oluşturma sürecidir. Oluşturma, izleyicinin göreceği bir görüntü veya animasyon oluşturmanın son aşamasıdır. CAD yazılımı ve özel 3D işleme programları, işleme sürecini otomatikleştirmek için farklı yöntemlere sahiptir, ancak izleyicilere gerçek nesnelere bakıyor oldukları izlenimini veren yüksek kaliteli render türlerini oluşturmak için yetenekli bir CAD tasarımcısının çalışması gerekir. 

Harika bir görüntünün derinlikli ve üç boyutlu görünmesini sağlayan ayrıntılı doku ve ışık efektlerinin çoğu, işleme aşamasında uygulanır. Bazı yönlerden işleme, neredeyse bir 3D modelin fotoğrafını çekmek gibidir. Ancak gerçek hayattaki bir nesnenin fotoğrafının aksine, bir 3B modelin işlenmesi nesnenin kendisinden daha gerçek görünme eğilimindedir. 

Oluşturma yoğun bir süreçtir ve oluşturulan görüntünün boyutuna, karmaşıklığına ve çözünürlüğüne bağlı olarak tamamlanması saatler, hatta bazı durumlarda günler sürebilir. Uzman 3D sanatçılarımız, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli 3D işleme tekniklerini gerçekleştirebilir: 

Image

İKİ K TASARIM, geleneksel tasarım firmaları ve dış kaynak firmalarından ayrı bir yere sahiptir. Müşterilerimize yalnızca serbest çalışanları işe almaları için bir platform sağlamak yerine, bir adım daha ileri gidiyoruz ve müşterilerimizi, incelenmiş ve önceden kalifiye olmuş yetenekli serbest tasarımcılarla doğrudan buluşturuyoruz. 

Dijital teknolojilerden ve verimli iş yöntemlerinden yararlanan İKİ K TASARIM, sizi geleneksel tasarım firmalarının maliyetinin çok altında  yüksek kaliteli 3D RENDER hizmeti sunabilir.

Ayrıca, müşterilerimize her projenin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış tamamen özelleştirilmiş hizmetler sunarak kendimizi farklı kılıyoruz. İster ürününüzü pazara getirmek için yardım almak isteyen bağımsız bir girişimci olun, ister yaklaşan bir son teslim tarihini karşılamak için bazı 3D render işlerini dış kaynak kullanmak isteyen bir tasarım firması olun, İKİ K TASARIM sizi ihtiyaç duyduğunuz hizmetlere bütçenize uygun bir çerçevede ulaştırmaya hazırdır. 

Hadi Başlayalım

Sizde Hemen ayrıcalıklarımızdan yaralanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Keşif ve Planlama

Talepleriniz doğrultusunda yapılacak olan işin keşfini 
ve ölçülendirme işlerini yapıyoruz.
Müşterinin bütçesi ve istekleri doğrultusunda proje hazırlama aşamasına geçiyoruz.

Konsept Tasarımı ve Dizayn

2D plan ve 3D görselleştirme işleri yapılıyor. Her alana ait 3-4 render görüntü karesi hazırlanır. Ve müşteri beğenisine sunulur.

logosmall.png

ikiⓀtasarim sayesinde paradan tasarruf edersiniz

Her bütçeye uygun ve en üstün niteliklerde hizmet vermeyi prensip haline getirmiş olduğumuz için,bütçenizin üzerinde hizmet alacağınızı taahhüt edebiliriz.
©2024 Kdrkse All rights reserved

Site İçi Ara

google-site-verification=fChiTE3Ammvuz-o1Kdb-mvUKZ6T8gD0jKok04Eb6R00